Doprava zadarmo nad 65,00 €

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Obracačka STAUB s drevenou rukoväťou

Výrobca Staub

Kód tovaru 40503-102

Akcia platí do vypredania zásob

16,84 €

19,80 € (-15%)

Skladom viac ako 6 ks

Doručíme do 3 pracovných dní

Dekor čierna matná

Material silikón, rukoväť z agátu

Rozmer D.31 cm, Š.8,4 cm

Rozmer ďalší nezanecháva poškriabaniu na liatine

Údržba odporúčané iba ručné umývanie

Použitie silikón je odolný voči teplu až do 220 ° C

Ďalší údaj nezanecháva poškriabanie na liatine

Popis

Obračka STAUB s drevenou rukoväťou je súčasťou nového radu kuchynských potrieb STAUB, ktorá bola vyvinutá s ohľadom na estetiku a funkčnosť. Čierny matný silikón je šetrný k liatinovým hrncom a panviciam STAUB: je vhodná na nepriľnavé povrchy, nepoškriabe liatinové ani keramické výrobky a je odolná voči teplu až do 220 ° C, takže obracačku môžete použiť aj na varenie. Dlhá rukoväť je ergonomicky navrhnutá a vyrobená z akáciového dreva, čo jej dodáva výnimočný vzhľad a pocit v ruke. Plochá hlava tejto špachtle sa ľahko kĺže pod pokrmami, ako sú grilované ryby alebo palacinky, zatiaľ čo predná hrana krája mäkké jedlá, ako sú lasagne, teda s ňou ľahko môžete podávať jednotlivé porcie.

S novou sériou kuchynských pomocníkov dopĺňa STAUB svoj kuchynský sortiment. Dizajn je ergonomický, funkčný a zároveň krásny a robí z riadu harmonický doplnok k ostatným produktom STAUB v kuchyni aj na stole.

 

-        Ideálne pre otáčanie, porciovanie a servírovanie

-        Čierny, matný silikón, vhodný na liatinové, keramické aj na nepriľnavé povrchy

-        Ergonomická rukoväť z akáciového dreva

-        Odporúčanie: ručné umývanie

-        Design by DUST

 

Značka STAUB: perfektný, inovatívny, jedinečný a tradičný. Domovom značky STAUB je Francúzsko, krajina preslávená po celom svete svojou kulinárskou tradíciou a naozaj dobrým jedlom. Merville na severe Francúzska je miestom, kde STAUB vyrába vysoko kvalitnú liatinu spojením tradičného remesla s najmodernejšou technológiou. Ďalej vo svojom sortimente ponúka jedinečných a vysoko funkčných kuchynských pomocníkov.