Doprava zadarmo nad 65,00 €

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Mašlovaška STAUB s drevenou rukoväťou

Výrobca Staub

Kód tovaru 40503-109

9,19 €

Skladom 31 ks

Doručíme do 3 pracovných dní

Dekor čierna matná

Material silikón, rukoväť z agátového dreva

Rozmer D.22 cm, Š.4,6 cm

Rozmer zložený nezanecháva poškriabaniu na liatine

Údržba doporučené iba ručné umývanie

Použitie silikón je odolný voči teplu až do 220 ° C

Popis

Mašlovačka STAUB s drevenou rukoväťou splní rôzne úlohy vo vašej kuchyni. Nanášanie oleja alebo masla na jedlo alebo na panvice a plechy na pečenie je len jedným z nich. Pri výrobe chleba, sušienok alebo pečiva vám mašlovačka pomôže rovnomerne pokryť každý upečený kus polevou alebo vaječným žĺtkom, aby sa vytvorila dokonalá krusta. Môže to byť doslova čerešnička na torte. Mašlovačka vyrobená z čierneho matného silikónu je odolná voči teplu až do 220 ° C a šetrná k nepriľnavým povrchom. Ľahko sa čistí a je hygienická, nehrozí prasknutie alebo vypadnutie štetín. Rukoväť je vyrobená z akáciového dreva a má otvor na zavesenie. Nadčasový dizajn a výber farieb robí tento spotrebič dokonalým doplnkom všetkých našich kuchynských potrieb.

S novou sériou kuchynských pomocníkov dopĺňa STAUB svoj kuchynský sortiment. Dizajn je ergonomický, funkčný a zároveň krásny a robí z riadu harmonický doplnok k ostatným produktom STAUB v kuchyni aj na stole.

 

-        Vysoko kvalitný odolný materiál

-        Tepelne odolná do 220°C

-        Čierny, matný silikón, vhodný na liatinové, keramické aj na nepriľnavé povrchy

-        Ergonomická rukoväť z akáciového dreva

-        Odporúčanie: ručné umývanie

-        Design by DUST

 

ZWILLING J. A. Henckels je jednou z najstarších značiek na svete. Nemecká spoločnosť ZWILLING vyrába predovšetkým sortiment do kuchyne, ktorý je v dnešnej dobe považovaný za synonymum vysokej kvality, dokonalej funkčnosti a špičkového úžitkového dizajnu. Vyhľadávané sú aj jej preslávené sady a nástroje na manikúru.