Doprava zadarmo nad 65,00 €

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Mlynček na korenie 19 cm dekor dreva

Výrobca Zwilling

Kód tovaru 39500-027

Akcia platí do vypredania zásob

42,31 €

48,08 € (-10%)

Skladom 8 ks

Doručíme do 3 pracovných dní

Dekor dekor dreva

Material drevo

Rozmer 60 x 60 x 190 mm

Rozmer zložený nastaviteľná hrubosť mletia

Popis

Vďaka kvalitnému drevenému mlynčeku získate čerstvo namleté korenie, s ktorým dostanú kulinárske výtvory celkom zvláštnu chuť. Drevený mlynček na korenie zo série ZWILLING Spices je ideálnym kuchynským nástrojom na mletie. Kužeľový tvar mlynčeka kombinuje prirodzenosť a tradíciu so sofistikovanou technológiou a odolnými, inovatívnymi materiálmi. Svetlo sfarbený, ľahko zrnitý dub dodáva mlynčeku na korenie obzvlášť rustikálny vzhľad a pri mletí korenia sa pohodlne drží v ruke. Dlhú životnosť zaisťuje kvalitný keramický mlynček, prírodný materiál je totiž odolný proti korózii a aj pri častom používaní mele rovnomerne. S mlynčekom ZWILLING pomeliete veľké množstvo korenia bez únavy, pretože prenos sily do mlynčeka je obzvlášť účinný. Jednoduchý vzhľad mlynčeka z neho robí dizajnový predmet, ktorý je príjemný pri varení a pri každom jedálenskom stole dodá nádych ušľachtilej prirodzenosti. S mlynčekom na korenie z rady ZWILLING Spices môžete okrem korenia čerstvo a najemno namlieť aj ďalšie korenie, ako je drvená rasca, nové korenie alebo celé horčičné semienka.

TIP: Kombinujte dubový mlynček na korenie s dubovým mlynčekom na soľ zo série ZWILLING Spices . Na prestretom stole tak vznikne ucelený a vizuálne príťažlivý obraz. Z mlynčekov ZWILLING vyrobených z vysoko kvalitných prírodných materiálov sa budete dlho tešiť.

 

-        Vyrobený z duba, keramiky a nerezu

-        Rozmery: priemer 6 cm, výška 19 cm

-        Vysoko kvalitný mlynček CrushGrind vyrobený z keramiky

-        Praktický "ťahový a plniaci mechanizmus"

-        Nastaviteľná hrubosť mletia

-        Vďaka svojmu ergonomickému tvaru padne obzvlášť pohodlne do ruky

 

ZWILLING J. A. Henckels je jednou z najstarších značiek na svete. Nemecká spoločnosť ZWILLING vyrába predovšetkým sortiment do kuchyne, ktorý je v dnešnej dobe považovaný za synonymum vysokej kvality, dokonalej funkčnosti a špičkového úžitkového dizajnu. Vyhľadávané sú aj jej preslávené sady a nástroje na manikúru.